top of page

Błażej Kalinowski bohaterem meczu: LKS Dolpasz Skokowa wygrywa z ULKS Sparta SkarszynDolpasz Skokowa wygrywa 1:0 ze Spartą Wszemirów
Dolpasz Skokowa wygrywa 1:0 ze Spartą Wszemirów

LKS Dolpasz Skokowa wygrywa z ULKS Sparta Skarszyn decydująca bramka Błażeja Kalinowskiego: LKS Dolpasz Skokowa pokonuje ULKS Sparta Skarszyn.


Decydująca bramka Błażeja Kalinowskiego: LKS Dolpasz Skokowa pokonuje ULKS Sparta Skarszyn


Wszemirów, Gmina Prusice, 09.09.2023 - Piąta kolejka ligi piłkarskiej była dla drużyny LKS Dolpasz Skokowa okazją do rehabilitacji po ostatnich porażkach. W sobotnim meczu, który odbył się w Wszemirowie, gospodarze zmierzyli się z ULKS Sparta Skarszyn. Była to o tyle wyjątkowa konfrontacja, że drużynę gości prowadził były zawodnik Dolpaszu, Michał Jankowiak.Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, choć zespoły intensywnie walczyły w środkowej strefie boiska. Gospodarze pokazali jednak, że mają zamiar zatrzeć złe wspomnienia po ostatniej porażce w Żmigrodzie.W drugiej połowie bohaterem dnia okazał się Błażej Kalinowski, który w 73. minucie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Dolpasza. Jego bramka była wynikiem dobrze zorganizowanej akcji i zdecydowała o wyniku meczu, kończąc go w stosunku 1:0 dla gospodarzy.Zwycięstwo w tym meczu to dla drużyny z Wszemirowa znaczący krok na drodze do odzyskania pewności siebie. Pokonanie Sparty Skarszyn, zwłaszcza pod wodzą byłego zawodnika, to na pewno duży morale booster dla całego zespołu przed nadchodzącymi wyzwaniami ligowymi.!


Comments


bottom of page