top of page

Dożynki Gminne w Zawoni 2023

Zaktualizowano: 27 sie 2023

Dożynki Gminne w Zawoni 2023!

Drodzy Miłośnicy Tradycji i Radości Wiejskiego Życia!

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkową i klimatyczną imprezę - Dożynki Gminne w Zawoni 2023! To chwila, w której odrodzi się duch wsi, tradycja oraz radość ze zbiorów. Bądźcie z nami, aby razem cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego magicznego dnia!Plakat z gwiazdami
Dożynki Gminne w Zawoni 2023

Wszystko toczy się wokół ziemi, plonów i pracy rąk. To właśnie w tym czasie zbierane są owoce całorocznej trudnej pracy, które zasługują na podziękowanie i hołd. Dożynki Gminne w Zawoni to powrót do korzeni, czas, kiedy tradycja odżywa na nowo i wszyscy, łącząc się w wspólnym świętowaniu, oddajemy hołd naszym rolnikom.

Rozpoczęcie od Uroczystej Modlitwy i Mszy Świętej o godz. 13:00

Zapraszamy Was do wspólnego odczuwania ducha tego wyjątkowego dnia. Rozpoczniemy od modlitwy i mszy św. o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Zawoni. To moment, w którym skupiamy się na podziękowaniu za tegoroczne plony i błogosławieństwie na przyszłość.

Radosny Korowód, Muzyka i Autentyczność

Po mszy serdecznie zapraszamy na przemarsz korowodu dożynkowego, który niesie ze sobą klimat radości, autentyczności i ducha wsi. Nasza impreza to także okazja do delektowania się muzyką i tańcem. Zespół Marciny z Marcinowa, BRATHANKI, Kapela Pieczarki i DJ Hes zapewnią nam niezapomnianą rozrywkę.

Przeżywanie Tradycji, Zabawy i Wspólne Świętowanie

Niech to będzie moment, kiedy zanurzymy się w tradycji, oddając hołd naszym korzeniom. Będzie także czasem radości, zabaw i wspólnego świętowania. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek, które dodadzą blasku temu wyjątkowemu dniu.

Dołączcie do Nas na Klimatycznych Dożynkach Gminnych!

Serdecznie zapraszamy Was na Dożynki Gminne w Zawoni 2023! To moment, kiedy odnajdziemy klimat wsi, oddamy hołd tradycji i wspólnie spędzimy czas w atmosferze radości. Niech to będzie wyjątkowy dzień, który zagoszczą w Waszych sercach na długo.

Serdecznie zapraszają:Organizatorzy Dożynek Gminnych w Zawoni

Dożynki Gminne w Zawoni 2023 - odrodzenie ducha wsi i radość wspólnego świętowania!Comments


bottom of page