top of page

POSZUKIWANY ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW. Do jednych z ustawowych zadań Policji należy poszukiwanie nie tylko osób zaginionych, ale również ściganie przestępców

KOLEJNY POSZUKIWANY ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW


Do jednych z ustawowych zadań Policji należy poszukiwanie nie tylko osób zaginionych, ale również ściganie przestępców, za którymi wystawione są na przykład listy gończe i nakazy doprowadzenia. Do policjantów z trzebnickiej

komendy niemal każdego dnia wpływają takie właśnie dokumenty, na podstawie których funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnianie miejsc pobytu takich właśnie osób.


policjant doprowadza do radiowozu zatrzymanego
zatrzymanie poszukiwanego

Do zatrzymania mieszkańca powiatu trzebnickiego doszło wczoraj 26 czerwca. Mundurowi pojechali sprawdzić, czy w miejscu zamieszkania przebywa poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze zastali 30-latka – po sprawdzeniu jego personaliów w policyjnych systemach informatycznych policjanci potwierdzili, że mężczyzna aktualnie był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy celem doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, gdzie stróże prawa sporządzili niezbędną dokumentację służbową. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych. Zgodnie z postanowieniem sądowym mężczyzna został doprowadzony do Aresztu Śledczego we Wrocławiu.

Policja apeluje do osób, które znają miejsce pobytu osoby poszukiwanej o powiadomienie jednostki Policji lub dokonanie zgłoszenia na numer alarmowy 112.

 ZAPEWNIONA ANONIMOWOŚĆ!


asp. Lidia ŁynkoKPP w Trzebnicy

Comments


bottom of page