top of page

Specjalne Spotkanie z Gwiazdami Futbolu w Trzebnicy: Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy


Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy
Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy

Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy.

7 września 2023, Fair Play Arena w Trzebnicy stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia na polskiej scenie sportowej. Piłkarska Reprezentacja Ukrainy, która w sobotę zmierzy się z Anglią na Tarczyński Arena we Wrocławiu, zakończyła tu swój ostatni trening przed ważnym spotkaniem. Ale to nie sama reprezentacja była największą atrakcją dnia - na trybunach zasiedli specjalni goście, młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Polonii Trzebnica oraz Akademii Piłkarskiej Jedność.

Z bliska z Idolami - Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy

Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu, młodzi sportowcy mieli okazję obserwować swoich idoli w akcji. Zajęcia zakończyły się podpisami i zdjęciami z takimi zawodnikami jak Oleksandr Zinchenko, znany z gry w Arsenalu, oraz Mykhailo Mudryk z Chelsea FC. Te chwile na pewno zostaną na długo w pamięci każdego z młodych adeptów futbolu.

Wysoka Ocena dla Trzebnicy

autografy Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy Burmistrz Marek D
Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy z Burmistrzem Markiem Długozimom

Zawodnicy, trener i kierownictwo kadry Reprezentacji Ukrainy wyrazili ogromne zadowolenie z warunków, jakie zastali w Trzebnicy. Miasto i jego obiekty sportowe zdobyły wysokie uznanie, a spokojna atmosfera panująca w mieście pozwoliła na skoncentrowanie się na nadchodzącym meczu. "To już kolejny dowód na to, że obiekty przygotowane z myślą o UEFA EURO 2012 są doskonałą bazą treningową dla topowych drużyn, zarówno klubowych, jak i reprezentacyjnych" - komentuje wydarzenie. Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy.


Reprezentacja Ukrainy na treningu
Reprezentacja Ukrainy na Trzebnickim Stadionie - Arena Fair Play

Sportowy Ruch Wzrasta

Dzień ten stanowił nie tylko emocjonujące przeżycie dla młodych piłkarzy, ale też istotny element w promocji sportu i lokalnej społeczności. Wydarzenia takie jak to w Trzebnicy, gdzie jedna z czołowych reprezentacji Europy - uczestnik UEFA EURO 2020 - wybrała miasto na swoją bazę treningową, dodają prestiżu i są świetną okazją do popularyzacji sportu wśród młodzieży.

Tym samym, wczorajsze wydarzenie to nie tylko sportowe emocje, ale również wizytówka Trzebnicy, jako miasta otwartego na sport na najwyższym poziomie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć reprezentacji Ukrainy powodzenia w sobotnim meczu i czekać na kolejne sportowe emocje w naszym mieście. Młodzi Piłkarze i Reprezentacja UkrainyMłodzi Piłkarze z Burmistrzem Markiem Długozimom schodzą po schodach
Młodzi Piłkarze z Burmistrzem Markiem Długozimom

rozdawanie autografów przez reprezentacje ukrainy
Młodzi Piłkarze w kolejce po autografy.


Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy rozmowy w Trzebnicy
Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy rozmowy

Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy autograf na piłce
Młodzi Piłkarze i Reprezentacja Ukrainy autograf na piłce
Comments


bottom of page