Zapraszamy na transmisję LIVE

LOGO Wrocław Handball CUP.webp
Zrzut ekranu 2021-08-25 o 07.28_edited.png
logo organizatora_edited.png

24.08.2021

Hala AWF

09:30 U16 - WKS Śląsk Wrocław A - MLKS Czarni - Granit Olecko

10:20 U16 - Házená SKP Frýdek-Místek - Zagłębie Lubin B"

11:10 U16 - Moto-Jelcz Oława A - WKS Śląsk Wrocław A"

12:00 U16 - MLKS Czarni - Granit Olecko - WKS Śląsk Wrocław B"

13:50 U16 - Zagłębie Lubin B - LHC Cottbus"

14:40 U16 - Zagłębie Lubin A - Dukla Praha"

15:30 U16 - LHC Cottbus - Házená SKP Frýdek-Místek"

16:20 U16 - Dukla Praha - WKS Śląsk Wrocław B"

Hala Parkowa

08:10 U14 - UKS Hoch Team Nowa Karczma - Handball Asy"

09:00 U14 - HCB Karviná - UKS Szczypiorniak Rusiec"

09:50 U14 - SPR 1945 Pogoń Zabrze - WKS Śląsk Wrocław A"

10:50 U14 - UKS "NIEDZWIADEK" Węgrów - MLKS Czarni - Granit Olecko

11:40 U14 - Házená SKP Frýdek-Místek - MKS Zagłębie Lubin"

13:20 U18 - Házená SKP Frýdek-Místek - WKS Śląsk Wrocław"

14:30 U18 - Zagłębie Lubin A - Dukla Praha"

15:20 U18 - LHC Cottbus - Zagłębie Lubin B"

16:10 U14 - LHC Cottbus - Zew Świebodzin"

17:00 U18 - Dukla Praha - LHC Cottbus"

25.08.2021

Hala AWF

08:50 U12 MLKS Czarni - Granit Olecko - HCB Karviná

09:30 U12 Házená Náchod - UKS SMS Wybicki Kielce
10:10 U12 HCB Karviná - UKS Lipusz

11:00 U18 Házená SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha

11:50 U18 SPR Bór Oborniki Śląskie - WKS Śląsk Wrocław

12:40 U18 Házená SKP Frýdek-Místek - LHC Cottbus

14:30 U18 LHC Cottbus - Zagłębie Lubin A

15:30 U12 UKS SMS Wybicki Kielce - UKS Orlik Świebodzin

16:10 U12 WKS Śląsk Wrocław - MKS Sambor Tczew Sportowa

16:50 U12 MLKS Czarni - Granit Olecko Moto-Jelcz Oława

17:30 U12 UKS Orlik Świebodzin - WKS Śląsk Wrocław

18:10 U12 MKS Sambor Tczew - Moto-Jelcz Oława

Hala Parkowa

09:00 U14 Moto-Jelcz Oława - HCB Karviná

09:50 U16 WKS Śląsk Wrocław B - Házená SKP Frýdek-Místek

10:50 U14 UKS Szczypiorniak Rusiec Moto-Jelcz Oława

11:40 U16 WKS Śląsk Wrocław A - LHC Cottbus

12:30 U16 MLKS Czarni - Granit Olecko - Zagłębie Lubin A

14:30 U16 Házená SKP Frýdek-Místek - Moto-Jelcz Oława

15:20 U16 Zagłębie Lubin B - Dukla Praha

16:10 U16 MLKS Czarni - Granit Olecko - LHC Cottbus

17:00 U16 Zagłębie Lubin B - Zagłębie Lubin A

17:50 U16 Dukla Praha - Moto-Jelcz Oława