top of page

Epicki Nocny Rejs po Odrze: Voyage Boat Party 2024 we Wrocławiu!

Epicki Nocny Rejs po Odrze: Voyage Boat Party 2024 we Wrocławiu!


Już 6 lipca Wrocław, nazywany "Wenecją Północy", stanie się centrum niezwykłej imprezy na wodzie – Voyage Boat Party 2024! Przygotujcie się na niezapomniane chwile podczas epickiego nocnego rejsu po Odrze z najlepszymi polskimi DJ-ami. Fale Odry zatańczą w rytm techno-house, gdy na pokładzie stylowego statku zabawa rozkręci się na całego.


Niezapomniane Chwile na Pokładzie


plakat Voyage Boat Party Wrocław 2024
Voyage Boat Party Wrocław 2024

Wskocz na pokład i wyrusz w 4-godzinny rejs, który na długo pozostanie w Twojej pamięci. Przepiękne widoki Wrocławia z perspektywy rzeki dodadzą magii tej wyjątkowej nocy. Rejs zakończy się spektakularnym afterparty w Beach Barze ZaZoo, gdzie zabawa będzie trwać aż do białego rana.


Najlepsi DJ-e w Polsce


Na pokładzie czeka na Ciebie niezapomniane show muzyczne. Swoje umiejętności zaprezentują DJ-e, tacy jak DBL, PER$I, EKIPA 9AM - FLYTRAX, MVP oraz ASSFAS. Gwarantują oni muzyczne doznania na najwyższym poziomie, które rozgrzeją atmosferę do czerwoności.


Ekskluzywna Paczka Wilka Morskiego


Dla tych, którzy chcą przeżyć rejs w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób, dostępny jest Pakiet Wilka Morskiego - VIP. W cenie 259,99 zł otrzymasz dodatkowe atrakcje, które uczynią tę noc jeszcze bardziej niezapomnianą.


Bilety w Promocyjnych Cenach


Nie przegap okazji i zabezpiecz swoje miejsce na pokładzie już teraz! Bilety dostępne są w dwóch pulach:


- I pula: 149,99 zł

- Pakiet Wilka Morskiego - VIP: 259,99 złWrocław – Miasto Pełne Wodnych Atrakcji


Wrocław, dzięki swoim licznym mostom i rzekom, oferuje wiele atrakcji wodnych na Odrze. Rzeka przepływająca przez serce miasta stanowi idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu i korzystania z różnorodnych form rekreacji. Rejsy prywatne i imprezowe, takie jak Voyage Boat Party, to świetna okazja do świętowania specjalnych okazji w wyjątkowej atmosferze.


Nie czekaj, dołącz do nas na Voyage Boat Party 2024 i przeżyj niezapomnianą noc na falach Odry!

Comments


bottom of page